Geoblog.pl    robert64    Podróże    Indie - Bombaj-Goa-Kerala-Andamany 2009    Powiadomieni o naszej podróży....

Powiadomieni o naszej podróży....

Polska, Kazimierz Dolny

....przepraszam za naruszenie Waszej prywatności (czy przez wciskanie ukradkiem kartek z adresem bloga , czy też wyartykuowane z moist ust: "patrz mi na usta i czytaj!", czy w końcu nakaz w stosunku do pracowników, lub wysyłanie do Was e-maili...).

Mam trzy ulubione relacje z podróży: chronologicznie - kasia w azji ; yanas; sypkarola, shaolin - każda z innych względów.

Nasza wyprawa jest turystyczna, w związku z tym mało związana z poprzednimi, ale jednak wyraża pewne tęsknoty za back... nie lubię tego określenia, więc powiedzmy że za podróżowaniem dla podróżowania.

Mam też inne bliskie sercu rzeczy, ale ta relacja jest o podróżowaniu i tego się będę trzymał.

Żeby wszystko było jasne podpiszę się i będę dopuszczał innych do klawiatury.

SUŁEK ( robert64)

Koty z "zachodu"
Koty z "zachodu" - 2009-03-03 20:48
Powodzenia i dobrej zabawy!!!
P.S Od razu przypomina mi sie kawal jak to 3 male dziewczynki pisaly list do rodziców z wakacji : KOCHANI RODZICE,BAWIMY SIE JAK DAMY....A JAK NIE DAMY TO TEZ SIE BAWIMY :-)

BAWCIE SIE DOBRZE :-) i czekamy na dalszy ciag OPOWIESCI DZIWNEJ TRESCI :-)

maryla i reszta;)
maryla i reszta;) - 2009-03-05 21:47
Szefie juz tęsknimi;) Powodzenia;)

robert64
robert sulkiewicz