Geoblog.pl    robert64    Podróże    Romania, Romania, Romania!!!    Braszów ponownie

Braszów ponownie

Rumunia
Rumunia, Braşov

Nadszedł dzień wyprowadzki z dość miłego campingu w Braszowie. W nocy lało i prawie wszystkie rzeczy mamy wilgotne, a część mokrych. Zwinęliśmy tę całą stęchliznę plus namiot i dogrzaliśmy się kawą i herbatą w kawiarni. Najpierw ostatni kurs autobusem 17B i 35 na stację kolejową. Tam zostawiliśmy plecaki żeby nie chodzić z garbami po mieście. Udało się nam zdążyć (tym razem) na wjazd kolejką na górę ponad Braszowem. 900 metrów, widok niezapomniany – Braszów wygląda z tej perspektywy jak makieta.
Pospacerowaliśmy, zjedliśmy obiad i szukaliśmy źródła prądu (dla podładowania laptopa), a potem źródła WI-FI. Ostatnim autobusem nr 4 dojechaliśmy na dworzec. O 1.05 pociąg do Mangalii. Mieliśmy początkowo jechać do Tulczy (delta Dunaju), ale chyba prościej będzie najpierw nad morze, a potem tam. Pogaduszki z naszymi rumuńskimi współtowarzyszami podróży i spać! W Mangalii będziemy o 10.00.

drugi blog z tej samej podróży autorstwa mojego młodszego syna Franka www.franek2002.geoblog.pl

felekindie2012
felekindie2012 - 2013-08-18 18:25
Hej! Pamiętasz, jak obiecałeś Frankowi wyjazd do Indii? Może już nie trzeba skoro jest: mieszkanie na plaży, knajpki, A jak sex i dragi:)? ( no i oczywiście tanie srebro:) Całusy

robert64
robert sulkiewicz