Geoblog.pl    robert64    Podróże    Indie 2011 - Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Kalkuta, Andamany    Holi!!!!!

Holi!!!!!

Indie, Jaipur

Jak już pisałem przygotowania do Holi trwały już od paru dni. Rano przygotowani (i uzbrojeni w proszki i sikawki) wyruszyliśmy w miasto. Rikszarz zawiózł nas tylko do bramy wjazdowej przy starym mieście, bo podobno dalej było niebezpiecznie. Było w miarę bezpiecznie (nie licząc lokalesów ocierających się obleśnie o dziewczyny), ale i trochę nudno. Wszyscy życzyli nam „happy Holy” i mazali nas po twarzach, ale nie było żadnego głównego miejsca obchodów. Po godzinie weszliśmy na taras, gdzie kupiliśmy ostatnio turbany. Dzisiaj był pusty. Odpoczęliśmy i wróciliśmy do naszego hotelu. Wymazani byliśmy niemiłosiernie (foto). W Pearl na dachu Mr Singh rozkręcił niezłą imprezkę. Parę kilo barwników, bębniarze i muzyka mechaniczna zrobiły niezłe DISCO DISCO PARTIZANI! Poznaliśmy dwie szalone dziewczyny z Polski Basię i Agatę. Tańce w chmurach kolorowego proszku, potem oblano wszystkich wodą, potem Mr Singh (karmiący wszystkie damy przez całą imprezę słodyczami) zszedł śmiertelnie i impreza się skończyła. Niestety obsługa była tak pijana, że i knajpa się zamknęła więc musieliśmy spędzić ten wieczór na dachu naszego hotelu. O ile w Pearl obsługa jest nieśpieszna, to tutaj przy dwóch zajętych stolikach na zupę czeka się 2 godziny. Zwracam honor kelnerom z Pearl i pozdrawiam szybkie, sprawne i kompetentne dziewczyny od Fryzjera. Całusy dla kuchni!

robert64
robert64 - 2011-03-20 18:22
Danusiu i Andrzeju, tempo amerykańskie, bo i ekipa młoda. Jednak nie pękam - to oni chorują, bo na wszystkie choroby najlepsza jest whisky Diplomat!

Gliwicz
Gliwicz - 2011-03-21 08:05
Masz racie ale dla mnie juz tylko pozostalo banglasi. W Kalkucie sprawdz Salvation Army podobno tanie bo w Bombaiu 225Rs. na zbiorowce ale wesolo.

FRYZJERKI
FRYZJERKI - 2011-03-21 10:19
Dziekujemy i tez pozdrawiamy szefie!!!Gorące :->pozdrowienia dla chorującej ekipy-łączymy sie w {bólu.}Pozdrawiamy już prawie wiosennie.

Robert R.
Robert R. - 2011-03-21 11:35
Robert
Agnieszka śledzi waszą podróż i ciągle wzdycha
Może następnym razem i my?

Przekaż chłopakom że jestem pod wrażeniem zdjęć, naprawdę dobra robota

karola:)
karola:) - 2011-03-21 17:44
Uprzejmie donoszę, że w związku z irytująco radosnymi i kolorowymi na tle szarej Polski fotkami, strzelam focha i komentować nie będę;P Uratuje Was tylko przywiezienie mi niebieskiej kropki, słonia (prawdziwego!) i coś jeszcze wymysle, a w ogole to już wracajcie, bo mi tęskno:P

Blahoney
Blahoney - 2011-03-22 08:45
Ja też się trochę zdenerwowałam, że mnie tam nie ma... A jak tam fotoaparaty po całej akcji? Całe i zdrowe czy kolorowe? Mateusz to robi już pewnie w HOLI-RGB:)

Felek
Felek - 2011-03-23 07:53
Kochani! Jak pięknie Wam w żółtym, niebieskim i czerwonym; może by już tak zostało...Wyobraziłem sobie holi na Rynku W Kazimierzu strażacy oblewający Rynek kolorową wodą.
Zginęła mi na budowie w JG makatka świętej rodziny z przed dwóch lat - może da się coś z tym zrobić? Przeznaczona była do gabinetu hinduskiego.Łączę się z Wami W kolorowym "bólu".

Kryśka
Kryśka - 2011-03-23 13:00
Kochany Syneczku,
śledzę uważnie Twoją podróż, ale ostatnio coś się lenisz, ostatni wpis jest z 20 marca,mam nadzieję,że wszystko w porządku.Zdjęcia są super,ale bardzo poplamiłeś ubranko! Całuję Kryśka

przygoda
przygoda - 2011-03-23 17:33
zazdroszcze zabawy i pozdrawiam z mniej kolorowego Wietnamu....;)

Aga K.
Aga K. - 2011-03-26 00:43
Śmiem stwierdzić, że Szef troszkę tęskni za krajem :)
I nie mogę się powstrzymać od stwierdzenia, że cała ekipa po obchodach wyglądała jak papugi (Ary) :)
Pozdrawiam i do zobaczenia :)

neronek
neronek - 2011-03-26 11:37
prawie jak kolorowy Woodstock fajnie ! zazdroszczę zabawy !
Pozdrawiam

neronek
neronek - 2011-03-26 11:38
ciężko ciebie poznać na tych kolorowych fotach ! Niesamowite dla mnie bomba !

Lilia
Lilia - 2011-04-08 00:36